Archív kategorií: Blog

Receptár Jána Dedinu – Soľná lampa

Ahojte kamaráti! Verím, že už netrpezlivo očakávate novú revolučnú liečbu a dnes nebudete sklamaní. Tento vynález som objavil počas mojej účasti na jarmoku v okresnom meste. Stojí len pár korún, ale prínos pre zdravie je obrovský a, ako taký, nezaplatiteľný. Takže pohodlne sa usaďte a nechajte sa zaučiť do tajov prevratnej zdravotnej starostlivosti. Ale najprv si asi radšej zbehnite po kreditku, pretože, a to vám garantujem akože mi na poli pšenica rastie, po dočítaní tohto blogu si budete chcieť túto pomôcku kúpiť okamžite a potom vám bude ľúto času, ktorý by ste museli stráviť cestou do mamkinej kabelky!

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Soľná lampa

Receptár Jána Dedinu – Prútikárstvo II.

Ahojte kamaráti! Tento blog bude trošku netradičný. Viem, že už napäto čakáte na novú metódu, ktorou by ste sa mohli vyliečiť alebo si diagnostikovať nejakú neexistujúcu choroby, ale dnes sa budem musiet vrátiť k téme, ktorej som sa už kedysi venoval, a to k prútikárstvu. Priviedol ma k tomu jeden komentár k môjmu blogu, ktorý demonštruje niekoľko základných chýb pri vysvetľovaní pseudovedy. Tak sa na to s chuťou vrhnime!

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Prútikárstvo II.

Mýty okolo nás #4 – Mobily spôsobujú rakovinu.

Tak si sedím s kolegami na káve, chlemtám čistú vodu a čo čert nechcel, od vedľajšieho stolu počujem, ako sa tam ktosi rozčuľuje, že tie hnusné mobily škodia a spôsobujú rakovinu. Vraj to písali kdesi na internetoch, že niekde v USA niekto, asi žena, dostala nádor na mozgu z telefonovania, lebo si na tú stranu hlavy prikladala mobil a veľa telefonovala.
A tu ma kopla skeptická múza, že to znie akurát na taký ďalší mýt okolo nás. Takže sa pokojne usaďte, toto je ďalšie blogové pokračovanie seriálu Mýty okolo nás.

Pokračovať na Mýty okolo nás #4 – Mobily spôsobujú rakovinu.

Je bezpečné jesť plesnivé jedlo?

Dozaista poznáte nasledovný scenár – prišli ste na návštevu k vzdialenej príbuznej, spravidla dôchodcovského veku, ktorá vás ponúkla všetkým, čo našla v chladničke a/alebo špajzi. S chuťou ste sa pustili do chlebíka so syrom a šunkou poškuľujúc po mandľovej roláde a nakladanej cvikle, keď tu zrazu ste si všimli, že chlebíku začala byť zimka a preto si obliekol slušivý modrozelený kožúšok. S nevyslovenou otázkou v očiach a obsahom žalúdka v krku ste sa otočili na hostiteľku, na čo ona zareagovala slovami “Ukáž to sem, Ferko, ja ti ten chlieb obrežem” a dvoma rýchlymi pohybmi bola ošatená časť chlebíka v koši. Smie náš nešťastný Ferko dojesť svoj obložený chlebík?

Pokračovať na Je bezpečné jesť plesnivé jedlo?

Receptár Jána Dedinu – Elektrická vodivosť kože

Ahojte kamaráti! Dnes by som vám chcel predstaviť opäť jednu novú diagnostickú metódu, ktorá vám pomôže správne určiť, či si máte dať za hlt priemyselného bielidla alebo si nechať spraviť klystír tabakovým dymom. Nie zase že by na tom nejak zvlášť záležalo, pretože dobre vieme, že každá liečba alternatívnej medicíny lieči všetko, ale dobrá diagnostika nie je predsa nikdy zlá. Drobná nevýhoda tejto diagnostiky tkvie najmä v menšej problémovosti pre pacientov mladších 18 rokov, pretože využíva elektrinu. Na tú by maloletí veru nemali hrabať, maximálne tak mimo dozoru rodičov, pretože jedine tak nedostanú zaracha.

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Elektrická vodivosť kože

Receptár Jána Dedinu – Ušné sviečky

Ahojte kamaráti! Nedávno som vyhútal prevratnú liečebnú metódu o ktorú sa s vami podelím v tomto blogu. Tentokrát to ale nebude nič pre slabých duchom alebo s pokuľhávajúcim odhodlaním. Dnes bude treba zobrať všetku odvahu do hrsti a neústupne vykročiť v ústrety vyliečeniu. Na rozdiel od liečby pomocou MMS, o ktorej som vám porozprával minule a ktorá prakticky balansuje na hrane zákona (kvôli sprostej farmakolobby, ktorá nám nechce dovoliť piť priemyselné bielidlo a tak sa navždy vymaniť spod vplyvu mafie v bielych plášťoch), pri získavaní potrebných predmetov na túto liečbu zákon určite porušíme. Ale len troška. Sľubujem.

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Ušné sviečky

Receptár Jána Dedinu – MMS

Ahojte kamaráti! To som opäť ja, váš dvorný liečiteľ, Ján Dedina. Prihováram sa vám po malej prestávke spôsobenej neodkladným výsevom kalerábu a brokolice, ktoré, ako iste viete, sú nenahraditeľné plodiny v živote ktoréhokoľvek roľníka. Ale nemusíte sa obávať, mal som dostatok času na premýšľanie o úplne nových spôsoboch liečby, z ktorých jeden vám predstavím v dnešnom blogu. Je to opäť jeden z tých postupov, ktoré vyliečia úplne všetko a netreba vám k tomu takmer nič špeciálne, a už tobôž nie žiadne chemikálie.

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – MMS

Receptár Jána Dedinu – Kvantová medicína

Ahojte kamaráti! Ako obvykle sa vám spoza počítačovej obrazovky prihováram s novou prevratnou liečbou. Tentokrát zabrúsime do nepreskúmaných vôd kvantovej fyziky, kde je všetko možné! Šmatlavý Krivák Milan onehdá v pohostinstve rozprával o Štefanovi Jastrabovaňovie, že on má nejakú chorobu AJC alebo ABS alebo ALS alebo čo, už si to presne nepamätám. Ale podstatné bolo, že je to svätoznámy fyzik, ktorý objavil množstvo všakovakých fyzikálnych zákonov. Bol by som ochotný pripustiť, že tie zákony existovali už predtým, ako ich Štefan objavil, ale Krivák silno búchal päsťou po stole, tak, som mu radšej neodporoval.

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Kvantová medicína

Receptár Jána Dedinu – Púpavou proti rakovine

Ahojte kamaráti! Opäť by som vám chcel priblížiť skvelú alternatívnu, tentokrát protirakovinovú liečbu. Ako obvykle vám rozpoviem, čo ma naviedlo k objaveniu tejto prelomovej liečby, ako to funguje, poskytnem samozrejme aj kopec dôkazov a vysvetlím vám, ako sa aj vy môžte takto liečiť. Tentokrát sa zameriame na čisto prírodnú (ako inak) liečbu bylinkou, ktorú všetci dobre poznáte a tí neznalí z vás ju dokonca ničia motykou alebo hrabľami. Presne tak, reč bude o púpave.

Pokračovať na Receptár Jána Dedinu – Púpavou proti rakovine