Chemtrails som vždy považoval za jednu z najsmiešnejších konšpiračných teórií, v takom zmysle som sa vyjadroval aj v podcaste Pseudocast #63. Hovorí o tom, že tie stopy, ktoré ostávajú po lietadlách su vlastne rôzne chemické látky, ktorými nás poprašujú naše vlády. Ale už sa viac z toho neposmievam, pretože som včera videl niečo, čo ma o pravdivosti tejto teórie presvedčilo!

Takže ako sa to celé prihodilo. Spokojne som si cestoval domov z návštevy rodiny, sedím si vo vláčiku, čítam knižku, zajedám salámový chlebík a celkovo to vyzerá na ničím nerušenú pokojnú cestu do Brna.

A potom sa to stalo!

Ani neviem prečo, ale naraz som pocítil nutkanie vyzrieť von oknom. Teraz už vôbec nepochybujem, že to bolo vnuknutie od Matky Zeme, ktorá plače nad svojimi deťmi. Dvihol som teda od knižky zrak a od samej hrôzy som úplne skamenel! Veď len povážte, aký strašidelný pohľad sa mi naskytol :

20130918_130719

Veru tak, chemtrails ako keď práskne bičom. Tu už niet miesta na ďalšie pochybnosti! Takto podozrivo križujúce sa kondenzačné stopy by nemohli vzniknúť, pretože všetci vieme, že v atmosfére fúka vietor a kvapky vody rozkladajú svetlo, čiže potom vznikne dúha! Nechápem, ako je možné, že som si to neuvedomil skôr.

Kde to bolo?

Túto desivú fotografiu som spravil niekde medzi Trenčínom a Novým Mestom nad Váhom. To dáva zmysel, pretože je dobre známe, že v týchto mestách je význačný strojárenský priemysel – vláda skrz chemtrails poľahky ohlúpne obyvateľov, aby chodili do fabriky a nefrflali nad nízkymi platmi! Ale to nie je všetko! Čo ak vplyvom chemtrails si ľudia len myslia, že montujú predmety každodennej potreby, ale miesto toho vyrábajú tanky, ponorky a náboje pre Al-Kájdu? Chemtrails nalomia vôľu obyvateľstva a pri vstupe do továrne ich zhypnotizujú pomocou subsonických zvukov a neboráci sa tak podieľajú na vraždení novorodeniatok! MYSLÍ TU NIEKTO NA DETI?!?!

Dôkaz

Ale keďže sme na skeptickej stránke, viem, že musím predložiť aj neotrasiteľný dôkaz. Pozorne sa zadívajte na túto fotografiu :

dokaz

Začneme sprava. Uhol, ktorý chemtrails zvierajú je skoro na chlp presne 16° a kto mi tvrdí, že toto je náhoda, nech sa nad sebou vážne zamyslí! Teraz máme rok 2013, mínus 16 to dáva 1997 a čo sa stalo v tom roku? Bolo zmarené referendum na Slovensku![1] Ďalší výsmech do tváre občanov a ovce to vláde zožrali aj s navijakom, podberákom a vedierkom! No ale poďme ďalej.
Teraz si všimnite oblak, ktorý som označil červeným otáznikom. Ako je možné, že taký jeden malý obláčik sa oddelil od veľkého? Je to malá chybička v poprašovaní, keď pilot stíhačky, chrániacej rozprašovacie lietadlá preletel cez mrak a keďže neniesol žiadne chemikálie, ten malý kúsok sa oddelil a nevidíme žiadnu stopy za týmto lietadlom. Ďalšie KO pre skeptikov!
A na záver som vyznačil, kde smeruje os uhla, ktorý zvierajú chemtrails. Na fotke to síce nevidno, ale hádam sa zhodneme na tom, že to smeruje na nejaký závod, o ktorom som písal vyššie, takže finálne skóre je : Chemtrails 3, Skeptici 0!

Záver

Ako sme si práve nado všetku pochybnosť ukázali, naši vládni predstavitelia nielenže kradnú, nadŕžajú cigánom a podporujú rozvrat rodiny skrz homosexuálne partnerstvá, nadôvažok ešte aj poprašujú poctivých pracovníkov, otcov, strýkov a dedkov hocijakými chemickými hnusmi a tak ich nútia vyrábať zbrane, ktorými potom niekto zabíja mamičky s deťmi v kočiaroch na prechodoch pre chodcov! Drahí spolubčania, nedajme sa ďalej vykorisťovať a zneužívať establishmentom, musíme im ukázať, že to oni sa musia báť nás, nie naopak!

Zdroje:

 1. Referendum na Slovensku v roku 1997 ^
 • [spoiler title=“Spoiler“ style=“2″]

  Disclaimer

  A ani dnes nesmie chýbať disclaimer pre jedincov s deficitom kognitívnych schopností. Samozrejme si robím srandu, všetko som si vymyslel. Kto to zobral vážne nech mu spadne škorpión za golier.
  [/spoiler]

Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

7 Replies to “Chemtrails : Dôkaz

 1. Uplne si ma presvedcil. Doteraz som na chemtrails neveril. Od dnes nedycham ! A ked budem musiet tak jedine ce golier !

 2. LOL ze chemtrails ako ked praskne bicom 🙂 Sceme pokracovanie … napr na haarp 🙂 btw ten spoiler by mal byt by default collapsed.

   1. sikulka =) ja som len na pisanie nezmyslov, technicky to musis osefovat ty s panom joinerom xD

 3. naozaj je to skepticky web,, aj Kennedy zomrel prirodzenou smrtou…prirodzene ho zatazil ten kus „olova“. ale hodilo by sa to do relacie,verte neverte :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.