V dnešnom podcaste si povieme kto bol Guion „Guy“ Bluford, Martir nám vysvetlí, čo sú to tie biolapmy a koľko by si ich mal kúpiť bežný človek (spoiler alert : nula) a poriadne sa začudujeme nad zvláštnym prístupom pseudovedca Daryla Bema k vede, ktorý odhalili replikácie jeho štúdie, ktorá údajne dokazovala prekogníciu (jasnovidectvo).


[tabs] [tab title=“Témy“] 00:00 Intro
02:38 Guion „Guy“ Bluford
08:01 Biolapmy
21:00 Štúdia Daryla Bema o prekognícii a problém replikácie
36:13 Fakt a fikcia
49:09 Outro

[/tab] [tab title=“YouTube“]

[/tab] [tab title=“Zdroje“] [/tab] [/tabs]

4 Replies to “Pseudocast #301 – Guion Bluford, biolampy, replikácie štúdie Daryla Bema o prekognícii

  1. O biolampách a fototerapii ste rozprávali v 119. diely. Dokonca mal túto tému Osiris, ktorý teraz citujem „Ja som o nich asi ani nepočul, kým sme nedostali ten mail.“.
    Hold, mozog je nedokonalý a nepamätáme si všetko 😉

    1. pekne 😀 akoze ked nam dosiel ten email a zbezne som to hodil do tety googlovicovej, mal som taky cudny pocit, ze som o tom cital, ale pod inym nazvom (resp ze som o tom cital/pocul v anglictine). fun 😀

      ale statisticky to raz muselo prist no. skor by som sa este cudoval, ak by toto bola prva tema, ktoru sme mali 2x. a najlepsie je, ze uz sa to bude s pribudajucimi dielmi len zhorsovat 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.