V tomto podcaste budeme hovoriť o niekoľkých novinkách ohľadom SARS-CoV-2 – o spike proteíne, bludoch, ktoré sa šíria po internete a o novom variante Omikron.

PS : Titulný obrázok nemá výnimočne s témami podcastu nič spoločné. Nechcelo sa mi po milióntykrát hľadať obrázok s ľuďmi v maske alebo s injekciami. Takže tam bude žaba (listovnica zlatooká z Kostariky) a basta.

Pseudocast 533 na YouTube

Zdroje

Picture credit : Charles J. Sharp, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.