Len pre pobavenie som vám chcel ukázať, ako vyzerala stránka Pseudocastu #100 asi 5 minút po uverejnení.

Takže ako obvykle som pripravil celý post, jediné, čo mi chýbalo, bola použitá hudba, lebo tú púšťal jOin3r. Tak som mu tam predpripravil odstavec s tým, že som mu napísal, nech tam potom doplní zoznam hudby – akosi sa však na to asi zabudlo a tak sa post zverejnil tak, ako som to nechal, keďže my tu už máme všetko zaumatizované. Už len nahrávať musíme my a dokonca ani strihanie sa nerobí samo. Pozornosť venujte najmä časti „Použitá hudba“ :

 

blooper
Kliknutím na obrázok ho zväčšíte

Ok, to je v podstate všetko, čo com chcel teraz povedať. Hádam nie som jediný, komu to príde hrozne vtipné 😀

Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.