Ahojte kamaráti! Dnes by som vám chcel predstaviť opäť jednu novú diagnostickú metódu, ktorá vám pomôže správne určiť, či si máte dať za hlt priemyselného bielidla alebo si nechať spraviť klystír tabakovým dymom. Nie zase že by na tom nejak zvlášť záležalo, pretože dobre vieme, že každá liečba alternatívnej medicíny lieči všetko, ale dobrá diagnostika nie je predsa nikdy zlá. Drobná nevýhoda tejto diagnostiky tkvie najmä v menšej problémovosti pre pacientov mladších 18 rokov, pretože využíva elektrinu. Na tú by maloletí veru nemali hrabať, maximálne tak mimo dozoru rodičov, pretože jedine tak nedostanú zaracha.

Prvotná myšlienka mi skrsla v hlave už dávno, keď som prvýkrát vopchal vidličku do elektrickej zásuvky. Nebol to zvlášť príjemný pocit, ale napriek tomu som na túto udalosť takmer dočista zabudol, pretoža bola z mojej pamäti vytlačená inými, príjemnejšími spomienkami – pozorovanie smetiarov pri práci, keď okolo mňa prvýkrát prešiel na ulici traktor či ako som pozoroval susedovi psíky, ako sa k sebe túlia.

Na elektrinu som si spomenul nie dlho po zavedení mojej liečiteľskej praxe, pretože je to náramne zaujímavá vecička. Nemôžte si ju nabrať do konvičky, nedá sa zjesť (raz som to skúsil s 9V baterkou, ale nechutila mi. Prekážal mi čudný brnivý pocit na jazyku) ba dokonca ani do nádrže kombajnu sa nedá naliať. Napriek tomu je však nesmierne užitočná, pretože poháňa také skvelé veci, ako je cirkulárka, karbobrúska alebo rádio. Tiež viem, že ju do našej malebnej dediny privážame v hrubých drôtoch, ktoré vedú na stĺpoch. Na týchto stĺpoch je napísané, že platí zákaz dotýkania sa drôtov spadnutých na zem, ale ako o mne dobre viete, ja som dobrodruh pohŕdajúci zákonom, a až takýto drôt na zemi nájdem a v okolí nebude policajta, dozaista sa ho dotknem. A to až dvakrát, to tých bratislavských huncútov naučí, rozkazovať celému Slovensku!

Ako metóda funguje

Začal som tým, že som si zapojil baterku na ucho. Ale nebolo to ono, pretože som akosi nevedel určiť, čo sa deje a čo by sa malo merať. Zvolal som teda chlapov na mozgobúrkovanie do krčmy. Predostrel som im svoju víziu a zaplatil po kališteku tuhého. Neubehlo viac ako 12 kalištekov a nápady sa začali hrnúť ako keby som otvoril najväčšiu zásobáreň mozgových nápadov na svete. S najlepším vyrukoval Vinco, keď mi poradil, aby som prikladal k telu miesto batérie nejaký merací prístroj. A fakt, keď som použil dostatočne citlivý prístroj, dostal som nejaké hodnoty!

Ako správne interpretovať výsledky

Toto je už ale súčasťou patentu. Ja sa tiež nevypytujem doktorov, ako vedia, či mi majú dať liek na hnačku alebo zápchu. Môj malý bratranec Jožko mi požičal aj svoj tablet kde má nahratú aplikáciu “Rendom nambr dženerejtr” alebo niečo také. Pozorným bádaním som zistil, že keď merací prístroj nalepím lepiacou páskou k tabletu, kde beží táto aplikácia, dozviem sa všakovaké výsledky. Posledné čo ostávalo bolo priradiť k rozličným číslam správne choroby, toxíny alebo ktorá látka telu chýba. Niektoré výsledky som zaradil do tejto tabuľky, aby ste vedeli, ako to zhruba vyzerá. Samozrejme ja používam oveľa profesionálnejšiu tabuľku, ktorú som si narysoval na poslednú stranu notového zošita z hudobnej výchovy. Takže vyzerá to zhruba takto :

Meraná veličina Nízke hodnoty Normál Vysoké hodnoty
Pšeničná bielkovina Pacient vykazuje známky nervozity už po hodine rozhovoru o traktoroch Pacient pozná momentálne trendy v traktorovom priemysle Pacient sa sám od seba vypytuje na model traktora a nástojí na tom, že chce orať
Zemiaky V ordinácii sa nechá vrece so zemiakmi a liečiteľ na 5 minút odíde. Ak žiaden zemiak nechýba, pacient má azemiakózu Z vreca so zemiakmi zmizne 1-10 zemiakov v závislosti od množstva odevu Celé vrece je preč aj s pacientom. Extrémne prípady spoznáme aj podľa rozširujúcej sa mláčky moču v kúte
Vitamín Pacient sa sťažuje na únavu, priveľa energie, bledosť, začervenanie alebo čokoľvek iné Pacient sa sťažuje na únavu, priveľa energie, bledosť, začervenanie alebo čokoľvek iné Pacient sa sťažuje na únavu, priveľa energie, bledosť, začervenanie alebo čokoľvek iné

Ako ste si asi všimli, pri hladine vitamínov je všade rovnaký popis, ale to je preto, že po Zemi nechodí jeden jediný človek, ktorý by mal optimálne množstvo vitamínov. Vďaka tomu vieme vždy odporučiť kúpu nejakého vitamínového doplnku výživy (konkrétna značka závisí na tom, čo máme práve po ruke na predaj).

Dôkazy

Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Tak to vidíte pán redaktor. Minule sa Janko hral s ohňom, dnes je to elektrika! Ja už mám normálne kŕče v žalúdku, s čím ten loptoš príde nabudúce. Dnes ma odmeral tým jeho prístrojom, donútil ma kúpiť si od neho Vitamex za 15 evri, hádam hodinu mlel o traktoroch a na záver sa mi pokúsil napchať do krku zemiak a drmolil pri tom niečo o azemiakóze. Presvedčila som ho, že radšej by som si ten zemiačik opielka v pahrebe, tak to mi pripravil a teraz mi je naozaj lepšie. Tak aspoň niečo z neho bude nakoniec.
Agap Polygrafický (kontrolór kvality v továrni na drôty vysokého napätia, Zakopaniská, 44) – Ako viete, vodivosť kože sa používa už roky v detektore lži. Tento je síce absolútne nespoľahlivý, ale v medicínskom odvetví to isto musí fungovať. Tento test som podstúpil a veľmi správne určil, že milujem traktory!

Hater Points

Tak iste vás budú presviedčať, že toto je chronicky nespoľahlivá metóda, pretože vodivosť pokožky môže znamenať prakticky čokoľvek, alebo že neexistuje rozumná možnosť, ako z vodivosti pokožky vyčítať azemiakózu (stavím sa, že budú ešte aj tvrdiť, že nič také neexistuje, chrapúni). Alebo tiež povedia, že každé meranie vám ukáže iné hodnoty. No pravdaže ukáže, pretože sa nám zmení kvantový bunkový kmitočet! Ignoranti.

Záver

Takže vyzbrojení týmito novými znalosťami sa môžme vybrať zisťovať, čo naše telá kvári a koľko zemiakov musíme prijať navyše, aby sme dokonale harmonizovali krumplový meridián s vesmírnou kvantovou osciláciou. A to všetko len s tabletom a meracím prístrojom!

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján “Odpor” Dedina

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.