Ahojte kamaráti! Ako obvykle sa vám spoza počítačovej obrazovky prihováram s novou prevratnou liečbou. Tentokrát zabrúsime do nepreskúmaných vôd kvantovej fyziky, kde je všetko možné! Šmatlavý Krivák Milan onehdá v pohostinstve rozprával o Štefanovi Jastrabovaňovie, že on má nejakú chorobu AJC alebo ABS alebo ALS alebo čo, už si to presne nepamätám. Ale podstatné bolo, že je to svätoznámy fyzik, ktorý objavil množstvo všakovakých fyzikálnych zákonov. Bol by som ochotný pripustiť, že tie zákony existovali už predtým, ako ich Štefan objavil, ale Krivák silno búchal päsťou po stole, tak, som mu radšej neodporoval.

Ale napriek tomu ma to hrozne zaujalo. Hneď po návrate domov som vybral z knižnice tučný zväzok s honosným názvom Velká sovětská encyklopedie a započal som pátranie po iných významných osobnostiach fyziky. Medziiným som sa takisto dozvedel, že akýsi Uľjanov vedel už v ako trojročný vedel hrať na harfu, ako štvorročný vynašiel otáznik a už v útlom veku šiestich rokov radil súdruhom v JRD, ako správne orať a dojiť kravičky. Potom už netrvalo dlho, len necelé ďalšie roky, a malý Uľjanovkov už vedel dokonca ísť samostatne aj na dospelácky záchodík. Musím sa priznať, že mu tak trošku závidím. Samému sa mi niekedy podarí vojsť miesto do záchoda do skrine a veľakrát na to prídem až je neskoro.

Kvantová fyzika

A dočítal som sa aj o akomsi ujovi Heisenbergovi a o nejakej čudesnej fyzike, ktorú kvantovou nazval. Keďže sa už zvečeriavalo, prisunul som si bližšie petrolejku a so zatajným dychom hltal písmenká. Prestávku som si dal iba raz, keď na mňa mamka z kuchyne zavolala, že si mám prísť dať chlebík s jahodovým džemom. V skratke sa vám pokúsim vysvetliť, o čom tá kvantová fyzika je, na nejakom ľahko zrozumiteľnom príklade.
Predstavte si, že máte pole so zemiakmi a vo vzdialenosti prekonateľnej chôdzou sa nachádza osada etnika, ktoré sa na Slovensku najčastejšie potýka s rasovou neznášanlivosťou. Viem, že všetci príslušnící tohto etnika sú dobrí ľudia, ale ako v každej komunite, i v tejto sa nájde zopár čiernych ovcí s lepkavými prstami. Ako sa blíži doba vhodná na zber zemiakov, každé ráno je nenulové riziko, že prídete na pole, ktoré už bude mať objem zemiakov optimalizovaný smerom nadol. Ale dokým na to pole fyzicky neprídete, neviete to povedať. Pole sa tak nachádza v takzvanej superpozícii – je naraz vyzbierané aj nevyzbierané. Takéto pole nazývame Schrödingerove zemiakovisko.
Iný jav je takzvaný Heisenbergov princíp nepšeničnosti. Ľahko si to predstavíme takto : uchopte do vystretej ruky pšeničný klas a rozbehnite sa najrýchlejšie ako vládzete. Dívajte sa na klas. Podľa mihajúceho sa pozadia viete určiť, ako rýchlo sa pšenica s vami pohybuje, ale zato hlávka klasu sa divoko myká sem a tam, čiže neviete presne kde je. To viete vyriešiť tak, že si dáte klas priamo pred oko, vďaka čomu dobre vidíte polohu klasu, ale teraz zase neviete určiť jeho rýchlosť, lebo vám zaberá celé zorné pole (chichi, že pole, chápete? POLE!) nuž a tento jav sa volá Heisenbergov princíp nepšeničnosti. Viete určiť buď polohu pšenice, alebo jej rýchlosť, ale nikdy nie obe naraz.

Kvantová medicína

Keď sme už vyzbrojení základnými poznatkami o kvantovej fyzike, zostáva nám zodpovedať na otázku, ako ju premietnuť do medicíny. Netreba hútať pridlho, riešenie je okamžite naporúdzi. Kvantovými vibráciami vieme predsa stimulovať atómy nášho tela a naladiť ich tak na všeobjímajúcu vesmírnu frekvenciu 8Hz, ktorá stimuluje naše samoliečiacie schopnosti. Škodlivé látky ale kvantovo kmitajú na iných frekvenciách, takže 8Hz je pre nich absolútne vražedná frekvencia. Takýmto spôsobom sa vieme zotaviť z každej choroby.

FEKJU (Frekvenčný Emitor Kvantovo-Jačmenného Ultražiarenia)

V kôlničke som zostrojil prístroj, ktorý som nazval FEKJU. Je to veľmi jednoduché, ale samozrejme vám nemôžem prezradiť všetky súčiastky, pretože inak by si ho samozrejme každý postavil v garáži, neodborne by s ním zaobchádzal, a tak si privodil veľkú ujmu na zdraví. Na zemeguli som len ja sám, kto vie tento prístroj kvalifikovane používať, takže sa ukľudnite. Na prvý pohľad tento prístroj vyzerá ako drevená krabica s nápisom “Jogurt” na jednej strane s jačmenným klasom pripevneným na veko. Niekedy môže táto krabica aj zamňaukať – to je úplne v poriadku, mňaukanie súvisí s tajnou súčiastkou, ktorú vám nemôžem vyzradiť. Liečenie prebieha tak, že FEKJU namierim na pacienta a už po troch sedniach týždenne po dobu 9 mesiacov, z ktorých každé trvá 3 hodiny a stojí mizerných 29.90€ (dúfam, že nikto z vás nechce šetriť na svojom zdraví!), je kvantová frekvencia pacienta optimalizovaná a všetky choroby zažehnané.

Dôkazy

Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Viete, minule som sa už potešila, keď som videla Janíka zahrabaného až po nos v knižkách. Hovorila som si, že prišlo aj na moje slová, že je to bystrý chlapec a že nemá načisto miesto mozgu zemiak. Ale už si tým nie som celkom istá, lebo včera večer na mňa celú reláciu “Zámena manželiek” cielil akousi krabicou, ktorá z nejakých príčin úpenlivo mňaukala. Všetky moje otázky len odbil, že vraj ide o novú krumplovú medicínu či čo. Dokonca ani nedával pozor na reláciu, ktorú inokedy tak sústredene sleduje. Ale keď som sa ráno zobudila, moja únava z predošlého večera bola preč, takže na tom určite niečo bude. Ozaj pán redaktor, nevideli ste cestou do koliby našu mačičku Hiláriu? Už piatym dňom ju nieto, neviem, kam sa mohla podieť…
Bohrivoj Lekvantovský (pomocný asistent správcu obecnej knižnice, úsek učebníc fyziky pre 5.-7. ročník pomocných škôl, 32) – Fyzika je veľmi dôležité vec pán redaktor. Vedeli ste, že keď hodíte z balkóna na zem tehlu a väčšiu tehlu, dopadnú na zem v rovnaký okamih? Darmo púlite okále, je to vskutku tak! Takisto vieme, že všetci sme zložení z atómov, takže nevidím dôvod, prečo by liečebná metóda Jána Dedinu nemohla fungovať. Sám som u neho už absolvoval prvé kolo liečby a cítim sa oveľa lepšie. Alebo chcete naznačiť, že som vyhodil takmer 30€ za niečo, čo nefunguje?! Čiže hovoríš, že som debil?!?!? No počkaj, veď ja ti posuniem nos na ciferníku o štvrť hodinu dopredu!

Hater points

Ako býva zvykom, opäť vás upozorním na najbežnejšie námietky ignorantov. Pravdepodobne sa budete najviac stretávať s tým, že mám dať svoj prístroj preskúmať vedcom. Ale vy už dobre viete, že každý jeden vedec je podplatený farmakolobby a oni by nikdy nedovolili takéto liečebné zariadenie, z ktorého nie je žiaden zisk. Ďalej budú často hovoriť, že celé to ladenie atómov na 8Hz je nezmysel a nemá to základ v žiadnej vede, ktorú poznáme. Prípadne sa ešte zmôžu na námietku, že kvantové javy sa nedemonštrujú v makrosvete, ale to je blbosť. Však si len spomeňte na príklady, ktoré som vám z kvantovej fyziky dal. Každý predsa môže bežať v poli s klasom pšenice v ruke, tak nech nedrístajú!

Záver

Takže, milí čitatelia, neváhajte prísť do mojej ordinácie na novú, prevratnú liečbu kvantovou medicínou. Táto metóda je pre klasickú medicínu to, čo bol kedysi rýľ pre poľnohospodára – novinkou, ktorú mnohí zatracovali, ale časom všetci uvideli, že je to skvelá vec!

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján “Neján” Dedina
 
Ďalšie čítanie : Quantum Medicine as an Effective Method to Balancing the Immune System for Individuals on the Autism Spectrum

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

2 Replies to “Receptár Jána Dedinu – Kvantová medicína

  1. FEKJU funguje vskutku znamenite , sam som si preplatil niekolko vstupov a citm sa citelne lepsie , urcite doporucim priatelom a znamim , kazdy moze len ziskat !

    Dakujeme pan Dedina .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.