Ahojte kamaráti! Toto je môj prvý liečiteľský blog, v ktorom by som vám chcel priblížiť všakovaké postupy ľudovej medicíny. Nebudeme sa tu zhovárať o tých mrzkých veciach, ktoré sa vám snaží predať mafia v bielych plášťoch! Ja totižto v našej malebnej obci liečim len s prírodnými medikamentami, u mňa chemikálie nemajú miesto, pretože svojim pacientom neliečim len symptómy, ale aj príčinu ochorenia. Keďže bývam na dedine, mám každodenný prístup k tým najlepším bylinkám, ako sú napríklad púpava, buk alebo kombajn. Vlastne kombajn nie.

Ale najsamprv mi dovoľte, aby som sa vám predstavil. Volám sa Ján Dedina, nedávno som oslávil 29-te narodeniny, bývam v malebnej obci Horné Záptrkovce na východnom Slovensku. Cudzí ľudia ma volajú Ján Dedina, kolegovia zase Operátor Dedina a ak by som mal kamarátov, volali by ma Ján Dedina. Vy ma môžte volať Ján Dedina. Narodil som sa Gvendolíne Dedinovej a Torkvátovi Dedinovi. Môj otec bol vychýrený poľnohospodár a alkoholik a obživu si zháňal pestovaním pšenice. Keď sa však raz vracal z hory, privalil ho strom. To som bol ešte malý, ale mamka hovorí, že mám šikovné agrikultúrne ruky po ňom, ale nie som si tým vôbec istý. Pšenicu nijak zvlášť neobľubujem.

Liečiteľské začiatky

Ale o poľnohospodárstve som rozprávať nechcel. Chcem vám tu pravidelne ponúkať rady, ako sa dá liečiť akýkoľvek neduh, ako napríklad bradavice alebo prechladnutie. Svoje schopnosti som odhalil náhodou. Náš pes bol raz chorý, vôbec sa mu nechcelo žrať topánky ako obvykle, len polihával a semtam zakňučal. Vtedy som si silno želal, aby sa uzdravil a neuveríte, ale už o pár dní bol opäť na nohách a svákovi, ktorý bol na návšteve, zožral čižmu, a to dokonca tú veľkú rybársku! Celučičkú! Síce potom umrel, ale sú na svete aj horšie veci, ako keď sa vám pokazí spojka na traktore v strede poľa. Dôležité ale je, že som v sebe objavil schopnosti.

Tong Ren

Hneď som začal premýšľať, ako by som najlepšie svoje schopnosti vedel zúžitkovať. Aká by bola dobrá metóda na liečenie ako vyrážky, tak i rakoviny slinivky brušnej? Mamka práve pozerala dokumentárny seriál o černochoch (asi, nezachytil som názov, ale ukazovali zemetrasenie, Haiti, chudobu a černochov) a tam som videl voodoo bábiku. Fuj, aká škaredá čierna mágia, až ma striaslo. No ale potom som si povedal – nevedel by som voľajako toto zlo obrátiť naruby? A veruže vedel, udrel som sa do čela a s výkrikom „Hektárpoľa!“ som utekal do stodoly. Nevyrobil som čiernu bábiku, lež bielu. Zobral som do ruky kladivo a začal som po nej udierať a silno som chcel, aby naše sliepočky lepšie nosili. Okamžite som cítil, ako sa okolo mňa rozvírila vesmírna energia. A na druhý deň nás v kurníku čakalo o jedno vajíčko viac, ako predtým, takže som zvedavý, ako by ste to chceli inak vysvetliť, keď nepomohlo Tong Ren! Táto zázračná liečba odstraňuje blokády čakrového riečišťa, po započatí okamžite pocítite, ako sa vám nahrnie krv do tváre, po tele sa vám rozbehne jemné mravčenie – to je vesmírna energia opäť slobodne prúdiaca vašim telom. Na internete je aj video, prikladám ho pre krátku demonštráciu :

Dôkazy

  • Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Náš malý Janík je dobrý synček. Nikomu neublížil a rád sa hrá vo svojej dielni. Chlapi z krčmy si o ňom myslia, že je trošku jednoduchší, ale on za to nemôže, viete? Keď bol menší, často papal lepidielko a…kde som to bola? Aha, Tong Ren. Áno. Minule ma lámala reuma, Janko pobúchal kladivkom po tej bábike, čosi si pri tom pospevoval a potom o pár dní ma to prešlo. Vidíte, ako chce Janko každému pomáhať?
  • Vlastimír Cvikloš (invalidný dôchodca, Horné Záptrkovce, 64) – To máte tak. Viete, v mojom veku ma už všeličo pobolieva, som starý mládenec. Chodil som k vdove Dedinovej na ohľady a Ján Dedina trval na tom, že ma vylieči. Tak tam dovliekol nejaku bábiku a začal po nej mlátiť kladivom či čo, ale vdova Dedinová je celkom rúča deva, tak som len prikyvoval že áno, pomáha. Čudný chlapec. Ale na druhý deň som vládal lepšie vyjsť do kopca, tak na tom asi niečo bude.

Hater points

Naneštastie sa nájdu medzi nami aj takí nešťastníci, ktorí si myslia, že to je výmysel. Múdry čitateľ si teraz istotne klope prstom na čelo, veď ako inak by sa dali vysvetliť tie dôkazy, ktoré som uviedol vyššie. Nuž ale poniektorí hovoria, že žiadna karmická blokáda neexistuje, že vesmírna energia je nezmysel a že žiadne prúdenie energie sa pri Tong Ren nedá zmerať. Hovoria aj, že ak by to fungovalo, tak by sme museli vyhodiť celú fyziku a medicínu do koša. No tak ale my vieme, že to funguje, tak ich vyhoďme!

Záver

V tejto časti nášho blogového seriálu som vám priblížil prvú z mojich nespočetných metód na ozdravenie organizmu – Tong Ren. Nepotrebujete k tomu veľa, len špeciálnu bábiku, ktorú napustíte pozitívnou energiou (pri napúšťaní odporúčam nechať sa obklopiť mačiatkami, srdiečkami a ľudským porozumením, aby ste mali odkiaľ čerpať dobré vibrácie), ďalej kladivo a ďalej už nič, takže je to aj finančne veľmi nenáročná liečba. Po bábike búchame ľubovoľne dlho. A to je všetko. Ako vidíte, i jednoduchou metódou môžeme vyliečiť hocičo. Ale musíte si dať pozor, aby ste sa neudreli po prstoch. Vtedy to vôbec nie je liečivé!

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján „Voodoo“ Dedina

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

3 Replies to “Receptár Jána Dedinu : Tong Ren

  1. Spätné upozornenie: Receptár Jána Dedinu : Iridológia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.