Pseudocast je široko-ďaleko známy tým, že svojim čitateľom ponúka popri zaujímavostiach zo sveta vedy aj užitočné informácie do každodenného života. Ani tento blog nebude výnimkou. Približne polovica populácie je mužského pohlavia, takže sa odvážim tvrdiť, že tento text bude prínosom nielen pre nich, ale i pre zvyšné publikum, ktorým poskytnem hodnotné rady, ako lepšie vychádzať s chlapmi. Domnievam sa, že tento blog bude prelomový, lebo o problematike vzťahov sa v médiách dá dočítať niečo nové každý deň, takže mám za to, že to stále nie je doriešené.

Výzor

Nesprávne : oblek, košieľka, svetrík s motívmi sobov a snehových vločiek, tesiláky doplnené lakovkami.
Správne : starý pulóver po pradedkovi s vyťahanými rukávmi, prepálenou dierou po cigarete v spodnej časti, fľaky od horčice pod bradou. Nohavice môžu byť predraté fialové menčestráky alebo v lete kvietkované bermudy s palmami. Obuv volíme sezónnu – sandálky alebo botasky. Ako pokrývka hlavy dobre poslúži šiltovka s logom nášho obľúbeného športového klubu alebo značky piva.
Vysvetlenie : správny chlap na oblečenie nedbá, pretože to robia len ženy a všetci vieme, že chlapi nie sú ženy. Inší dôkaz hádam netreba.

Šport

Nesprávne : osobne sa zapájať v športovom zápolení, potiť sa.
Správne : do športových aktivít sa zapájame len z pohodlia vlastného kresla. Akceptovateľné, ba priam žiaduce, je ale aj sledovanie zápolenia našich chlapcov z obľúbeného pohostinstva za výdatného zavlažovania hrdla zdúvavým mokom.
Vysvetlenie : šport je pánske huncútstvo a preto by sa mu mali venovať len páni (šľachta, nie my obyčajní chlapi). Pri sledovaní zápasov ale nezabúdame na hlasné pokrikovanie na televízor, pretože, ako je dobre známe, tí urodzenejší sa do športu nerozumejú, takže to hrajú úplne zle.

Strava

Nesprávne : zelenina, ovocie, orechy, nízkotučné výrobky, celozrnné pečivo, chudé mäso. Najjednoduchšie sa spoločensky diskvalifikovať ako samec vhodný na párenie je byť vegetariánom. Na pitie čistá voda, kokakola zero alebo ovocné šťavy.
Správne : vyprážáné jedla, pokrmy zo zabíjačky (obzvlášť kolbász), zemiakové lupienky. Na spestrenie jedálnička zaraďujeme sladkosti a to čím viac, tým častejšie. Na hydratáciu dobre poslúži pivo, víno, prípadne pálenka. Nealkoholické nápoje sú povolené len také, po ktorých sa nám dobre gŕga.
Vysvetlenie : chlap potrebuje veľa kalórií, najmä aby vládal dobre povzbudzovať športovcov. Neľahká a telesne náročná je aj cesta domov po výdatnom zvlažovaní pier, ktorú neslobodno podceňovať. Je to však prinízka daň za adekvátny pitný režim, ktorý je pre život nevyhnutný.

Telesné prejavy

Nesprávne : tlmené telesné zvuky, prípadná flatulencia sa odohráva len za dverami toalety. Zápach prekrytý voňavkou, smrkanie do vreckovky.
Správne : hlasná a častá flatulencia a gŕganie, zanedbávanie osobnej hygieny za účelom maximalizácie pachového rozsahu a dosahu. Nepokryté špáranie sa v nose, smrkanie sa vykonáva zásadne len za pomoci prstov.
Vysvetlenie : v dnešnej uponáhľanej dobe chlap nemá čas obehnúť na záchod zakaždým, keď sa mu žiada si prdnúť. Gŕganie je takisto úplne prirodzené a slúži dobre na rozveselenie akejkoľvek spoločnosti. Zápach zase slúži na označenie teritória.

Záver

Drahí čitatelia, dúfam, že ste si z tohto blogu odniesli veľa podnetných informácií, ktoré vás donútia prehodnotiť svoj život – či už ako chlap ste identifikoval viaceré nedostatky vo svojom zženštelom správaní alebo ako žena teraz už viete, kde svojho vyvoleného nenápadne postrčiť, aby bol ten správny muž, ktorého vám budú kolegyne v práci závidieť. Tie z vás, ktoré ešte na svoju lásku čakáte, zase môžu ponúknuté informácie zúročiť na preniknutie do chlapského sveta a tak si ľahšie nájsť partnera.

Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

6 Replies to “Rukoväť správneho chlapa

  1. spravne! zistil som, ze som absolutny alfa samec. chcel som sa dnes sprchovat ale jebem ja na to, znackujem teritorium!

    1. Musím súhlasiť. Podľa mňa by mal autor pridať aj túto vec, aby bol článok úplný. Všetci dobre vieme, že „feelings are gay“

      1. je mozne, ze bude part 2. sam mam este zopar napadov, ktore sa mi tu nedarilo vtesnat.

  2. Veruze sa uz tesim, ako svojmu chlapovi nenapadne poukryvam vsetky ziletky, sprchove gely, deodoranty i dalsie trapne pomocky osobnej hygieny.. Uz davno ho uistujem, ze holit sa je pre buzerantov a sila muza je v jeho nestrihanych vlasoch, a zvysenym hlasom poukazujem na fakt, ze nasa sucasna financna situacia je nelichotiva a ze peniaze usetrene za nakup tak zbytocneho oblecenia mozno predsa efektivne minut v miestnych pohostinstvach. Kysly pach z ust a ranajsia svetloplachost je predsa mimoriadne pritazliva! A to oblecenie po starom otcovi by bola skoda vyhodit. A keby si predo mnou neprdol, tak by som sa nazdala, ze ma snad uz ani nema rad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.