Každý posledný štvrtok v mesiaci sa vo vedeckej kaviarni v Bratislave koná prednáška o rôznych témach pod názvom Veda v CENTRE. Tento štvrtok 27.2.2014 o 17:00 bude téma „Skrytý pôvab symetrie alebo prechádzka svetom elementárnych častíc“. Prednášať bude RNDr. Štefan Olejník, DrSc. a na konci bude priestor aj na otázky.

Táto prednáška bude o symetrii vo svete elementárnych častíc, takže tí z vás ktorých zaujíma fyzika, prípadne sa o tejto téme chcú dozvedieť niečo navyše, máte šancu.

Pravidelne tieto prednášky navštevujem a ak sa nachádzate v Bratislave a čítate tento blog, tak by sa to mohlo páčiť aj vám. Dúfam, že sa tam stretneme.

Author: join3r

Jeden zo spoluzakladateľov Pseudocastu. Podieľa sa na správe stránky a technickom zabezpečení všetkého okolo Pseudocastu. V profesionálnom živote sa zaoberá cloud a bigdata produktmi, správou *nixových systémov a datacentier. Voľný čas trávi prevažne prácou pre Pseudocast, ale nájde si čas aj na gitaru, fitness, bicyklovanie, samoštúdium, stolný tenis a blog. Zaujíma sa o filozofiu vedy a morálky, deskriptívnu štatistiku a populárnu vedu. Čítajte viac od join3ra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.