Fastfood reštaurácie sa „tešia“ veľmi zlej povesti – jedlo tam podávané je údajne škodlivé, nezdravé a spôsobuje tučnotu. V našich končinách je symbolom takýchto stravovacích zariadení asi McDonald’s, čo je zhodou náhod aj jOin3rova obľúbená reštaurácia a tak sa rozhodol, že si teda na tie údajne nezdravé jedlá trošku posvieti. Ako z toho McDonald’s vyšiel sa dozviete v Pseudocaste.

Témy :

  1. Geneticky modifikované muchy útočia
  2. Štúdia proti GMO bola stiahnutá
  3. ECAT nová stratégia
  4. Fakt a fikcia
  5. Veľká téma : Je McDonald nezdravý?

Zdroje :

Hudba :

2 Replies to “Pseudocast #114 – Je McDonald’s nezdravý?

  1. Pozdravujem aj ja 😀 Inak nie je Mac Donald ako Mac Donald. V ramci EU je legislativa striktnejsia nez v USA. Kvalita pouzivanych surovin a zrejme aj procesov pripravy je u nas vyssia. Ale aj s tymi surovinami to moze byt rozne v ramci krajiny v zavislosti od regionu, hlavne co sa tyka kvality mesa. Mam kamaratku, ktorej otec vlastni bytunky a dodava Mac Donaldu meso, a podla nej to maso je to najmenej kvalitne z tych najstarsich krav.

    1. Ja som počul opačnú story s KFC, kde pre KFC museli vybudovať osobitnú časť, pretože KFC vyžadovalo striktnejšie štandardy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.