V dnešnom podcaste si povieme o niektorých rybách, ktoré výnimočne nie sú blbé ako vagón korčulí a Martir nám porozpráva o niekoľkých správičkách, ktoré ho za uplynulý týždeň zaujali : o naklonených boroviciach, o ťažkej perine, ktorú tvorcovia nazvali gravity blanket a o iniciatíve oživovania mŕtvych.


Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

One Reply to “Pseudocast #299 – Ryby používajú nástroje, naklonené borovice, gravity blanket, oživovanie mŕtvych”

  1. Zdravím pani počúvam váš podcast asi pol roka a dnes som sa dostal k číslu 299 spätne a ak som dobre pochopil vo fakt a fikcia ste uviedli že u vlkov neni niečo ako alfa samec. Chovám československého vlčiaka mám naštudované čo to o fungovaní vlkov a v každom jednom dokumente keď je svorka vlkov je vždy aj alfa samec. Bez toho by daná svorka neexistovala. Chcem iba na ujasnenie či mám zle informácie alebo som zle pochopil váš záver.
    Ďakujem za vyjadrenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.