Pseudocast #308 – Umelá inteligencia, regulovanie nikotínu v cigaretách

By Les Chatfield from Brighton, England (Sir KillalotUploaded by Diaa_abdelmoneim) [CC BY 2.0], via Wikimedia Commons

V tomto podcaste sa porozprávame o tom, či nás jedného krásneho dňa vyhladí umelá inteligencia a o tom, že FDA začína rozmýšľať nad tým, že by regulovala obsah nikotínu v cigaretách (dramaticky smerom dole).


 • emiX

  ten scenar vymknutia spod kontroly kt. tam popisujete o UI je velmi podobny tomu z filmu Transcendencia, tak odporucam pozriet na zamyslenie :] skoda ze ste nespomenuli aj tu moznost vzniku ASI prave klonom neuronov ludskeho mozgu, kedze potrebny hw sa uz v sucastnosti prilizuje potrebnej kapacite… mozno nie algotitmy ale prave priroda da potrebnu odpoved na jej zrod

 • Jozko Mrkvicka

  Podla mňa Problém ai neni Ani Tak vo výkone ako vo vyhodnocovani ktorý výsledok dáva a ktorý nedáva zmysel… ale túto sme podľa mňa ešte veľmi ďaleko.

  Každopádne aj človek pre zmôže ak je napr medzi vlkmi sám bez potrebnej výbavy a im ho ai nemôže fungovať na internete ak na ňom nie su potrebné výkony.

 • Jozko Mrkvicka

  Inak škoda že ste nehovorili o tom nikotine viac. Napr akcie altri-e po tejto informácií klesli o 13%. Skoda ze som ich tyzden predtým kupil…

  • osirisko

   na burze obchoduju len podvodnici a spekulanti. dobre ti tak!

   • Jozko Mrkvicka

    🙂 … jj chcel som zarobit na nestasti fajciarov a pan boh ma potrestal