Kto už počul o tom, že ufóni odviezli svojich zločincov na Zem, hodili ich tu do sopky (neboráci asi majú doma akútny nedostatok svojich sopiek) a že kvôli tomu nám tu je teraz zle? Nie? A o scientológii ste už počuli? Tak o tej nám dnes porozpráva Martir.

Témy :

 1. Čo sa stalo 18.11.
 2. Supersymetria
 3. Nadchádzajúci koniec sveta (určite si pozrite tento blog : http://karolinaloskotova.blog.cz/1211/1-velmi-dulezite-pripravte-se-na-obdobi-21-24-12)
 4. Vplyv zákazu fajčenia na infarkty
 5. Fakt a fikcia (Hurikán Sandy, Proteín spôsobujúci Parkinsona, Solárne panely)
 6. Veľká téma : Scientológia
 7. Failgument : Mozog je len príjmač, duša vysielač

 

Fakt a fikcia pre poslucháčov :

 1. Nechty rastú aj po smrti
 2. Vegáni su ako Hitler
 3. Pet scan využíva antihmotu

 

Správna odpoveď je číslo 3 : Pet scan využíva antihmotu

 

Obsadenie :

 •  jOin3r
 • Martir
 • osiris

11 Replies to “Pseudocast #60 – Scientológia

  1. Vdaka, pracoval som na tom cely vikend =)
   Este chcem spravit dlho pripravovanu zmenu audio playera, kde sa kliknutim na rubriku tu na stranke automaticky pretoci audio player na tu rubriku.

   1. Mimochodom, Martir je výborný programátor, ten by ti mal na stránke mal vedieť helfnúť v podstate s čímkoľvek.

  1. To je požiadavka tohto systému. Nedá sa to vypnúť, ale dá sa to vyriešiť tým, že tam napíšeš nejakú hlúposť. Disqus však ponúka mnoho iných výhod, tak som ten povinný email vzal ako nevyhnutné zlo.

 1. Parádna anketička. Ani som negooglil, a hneď som odpovedal. A uja Googla som až dnes opáčil, čo povie, a sledujem, že som asi klikol zle, muhehe. 🙂

  S tými vegánmi a Hitlerom som to nepochopil. Nabudúce dajte asi trochu dlhší opis (alebo som to správne pochopil, že hádžu ľudí do plynu?). Ak by tam však bolo, že sú ako Justin Bieber… to by bolo iné kafe. :DDD

 2. Hm, nový vzhľad… pozerám jak bager na betón o_o
  Eéé, kde je linka na stiahnutie mp3 súboru? Doteraz som si všetky pseudocasty ukladala a potom počúvala cez winamp.
  Oukej, tak sa mi podarilo vydolovať ho z kódu stránky, ale predsa len by som bola rada, keby bola linka rovno na očiach. Všetci ostatní počúvajú zo stránky?
  A nedalo by sa aj prestaviť, aby sa relácia automaticky nespúšťala?

  1. Drviva vacsina pocuva cez stranku, alebo itunes. Download zatial neviem ako vyriesim.
   Audio sa uz automaticky nespusta.

 3. Fakt a fikcia – neviem čo je pet scan (zvieracie RTG?:-), ale antihmotu predsa nemáme (okrem experimentálnej úrovne), či hej?
  vegáni sú ako Hitler je tvrdenie založené na tom failgumentovaní, ktoré teraz neviem ako sa volá – je to ako povedať: mám hnedé oči, Hitler mal hnedé oči, takže som Hitler 🙂
  no a pokiaľ viem, nechty ani vlasy po smrti nerastú, je to mýtus – ide o optický klam, ktorý myslím spôsobuje vysychanie pokožky, takže koža sa trošku scvrkne a vyvolá dojem, že nechty viac trčia.
  tým pádom pet scan používa antihmotu? hmm, hádam hej 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.