O AIDS sa toho už popísalo dosť. Ale koľko z toho je pravda? Dozviete sa v dnešnom Pseudocaste.

Témy :

 1. Čo sa stalo 27.1.
 2. Starwars
 3. Fajčenie
 4. BEST
 5. Fakt a fikcia
 6. Veľká téma : HIV
 7. Vyhodnotenie ankety „Fakt a fikcia pre poslucháčov“ (Mušľa, Hypnóza, Zem)

 

3 Replies to “Pseudocast #70 – HIV

 1. do prd… sakra, chalani, vysvetlíte mi s tou štatistikou, ktorú „vynašli“ na tie šance prenosu HIV, že keď sú šance pri injekčných striekačkách, pri sexe a vôbec pri všetkom také nízke, tak ako sa kua to HIV šíri???
  prečo potom stúpa počet nakazených, prečo sú v Afrike oblasti, kde sa predpokladá 25% (niekde tuším aj viac) nakazených HIV medzi obyvateľstvom?
  veď podľa toho výskumu by mal byť dnes hádam vykapaný, nie? ak je teda taká minimálna šanca na nakazenie, kde to tí ľudia berú?!?

  1. sanca je relativne mala, ale expozicia prebieha velmi casto, ti ludia su casto podvyziveni a maju imunitu uz tak nahlodanu…simulacia v laboratornych podmienkach je samozrejme na mile vzdialena od africkej reality, nanestastie. obavam sa, ze ti ludia „robia maximum“ pre to, aby tu sancu zvysili (aj ked samozrejme nie naschval)

  2. 200 chlapov podvedie ženu a každý z nich má análny sex s niekým iným nakazeným HIV. A už máš jedného nakazeného navyše. V prípade homosexuálov, ktorý sú v priemere omnoho viac promiskuitní a percento análneho sexu je oveľa väčšie tiež, to musí fičať jedna radosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.