Ahojte kamaráti! V predchádzajúcej časti blogu som vám priblížil svoje liečiteľské začiatky. Ako som v sebe objavil tajné schopnosti na uľavenie od každého neduhu pomocou manipulácie s vesmírnou energiou pomocou Tong Ren metódy. Potom ma ale začala trápiť istá otázka – ako by som vedel, ako čo najlepšie tou energiou manipulovať? Rozmýšľal som nad tým počas toho, ako mi pani doktorka robila RTG nohy, po ktorej mi prešiel traktor. Veď oni takto zistia, ktorá kosť je zlomená, a podľa toho spravia sadru. Vedel by som aj ja zaviesť do mojej liečiteľskej praxe nejakú diagnostickú metódu?

Ba veru vedel! Ale začnem od začiatku. Dlho som hútal, čo by bola spoľahlivá cesta. Potreboval som niečo, čo mi hneď skraja povie o človeku veľa, ale zároveň aby som sa s ním nemusel veľmi vybavovať. Z mne neznámych príčin sa ľudia ako keby vyhýbali rozhovoru so mnou, a to dokonca aj v prípade, keď nahodím nejakú zaujímavú tému ako napríklad či je ľudská stolica vhodná na prihnojovanie jahôdok v predzáhradke alebo najúčinnejšie postupy pri postreku izbových rastlín močovkou.

No ale k veci. Keď som sa už úplne prestal nádejať, že sa mi podarí odhaliť dobrú diagnostickú metódu, prielom prišiel pri sledovaní výbornej a kvalitne televíznej šou Farma. Veľmi by som si želal, aby raz prišli aj na moju farmu pomáhať s orbou a starostlivosťou o sliepočky. Možno by sa nejakej rúčej deve u mne zapáčilo a zobrala by si ma za muža. Raz som chcel mamku prehovoriť, aby sme sa nahlásili do súťaže Mama ožeň ma, ale hovorila, že dokým budem spávať so svojim plyšovým traktorom Jánom Traktorom, žiadne televízne kamery u nás nebudú. Ale ona vôbec nerozumie, že to je môj jediný skutočný kamarát, ktorému sa môžem zveriť.

Prielom

No a potom som v televízii počul, že vraj oči sú oknom do duše a náhle ma osvietilo. S výkrikom “Tristo jačmenných!” som utekal ku kresliacej doske. Nakreslil som si na papier dúhovku. Prvotnú skicu môžte vidieť v prezentačnom obrázku tohto blogu. Uznávam, že to nie je veľmi kvalitné, ale neskôr som to prepracoval. Takže celá táto teória vychádza z toho, že si rozdelíme dúhovku na nejaké segmenty, ku každému priradíme nejaký orgán no a potom podľa nejakých arbitrárnych pravidiel určíme, kedy má ktorý orgán problém. Neskôr som to prepracoval lepšie a dnes mnohí iridológovia na svete používajú túto skicu :

Ako vidíte, je to veľmi jednoduchá metóda, ktorá mi umožní dobre zacieliť energiu počas Tong Ren liečenia. A najlepšie je, že ju môžem prevádzkovať aj na diaľku. Postupujete takto : pred zrkadlom obkreslíte svoju dúhovku na zadnú stranu letákov SNS s obrázkom Szlopaya Jánosa, ktoré máte už 15 rokov v šuflíku. Vložíte do obálky aj s 5 eurovou bankovkou, priviažete na nohu poštovému holubovi a pošlete mi to. Ja doma váš náčrt dôkladne zanalyzujem a obratom vám zašlem, aký problém vás trápi. Ak mi pošlete ale 10 eur, môžem hneď vykonať aj liečenie Tong Ren na diaľku. Ako dôkaz, že som vás naozaj vyliečil, vám môžem zaslať mamkine čestné vyhlásenie.

Dôkazy

Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Raz pri večeri sa mi Janík uprene zadíval do očí. Trochu som sa preľakla, či mi nechce povedať niečo strašné, akože napríklad v noci sa mu prisnije miesto o Marienke o nejakom Marianovi, alebo že či bude Vlastimír jeho nový ocko, našťastie to bolo zase len nejaké liečiteľské huncútstvo. Povedal, že z pohľadu do očí uhádne, aké neduhy ma trápia. Trafil sa do reumy a občasnej migrény. Síce povedal aj, že mám v sebe parizitujúcu mačku a počas mesačného splnu sa zrejme premieňam na kravolaka, ale možno len nemá dobrý zrak a zle to odčítal. Každopádne som bola prekvapená, ako dobre to funguje.
Adelgunda Stinky-Fejšová (kontrolórka vstupných materiálov v závode na recykláciu kojeneckých plienok, 22) – Raz na dedinskej zábave na oslavu kosenia trávy ku mne pristúpil vratkým krokom Ján Dedina. Hneď ako sa mi pozdravil, zacítila som, že s chlapmi sa už posilňoval vodkou extra jemnou, odstátym pivom a tlačenkou s octom a cibuľou. Potom mi začal tvrdiť, že mi povie, aké mám zdravotné problémy. Nuž, sama som už nejaký ten fernet kopla pretože som tam nebola autom, však, tak som neodolala a privolila. Ján Dedina mi diagnostikoval akútnu hnačku a zhoršený zrak. S prvou diagnózou síce pravdu nemal, pretože to som bola ešte napáchnutá z roboty po celom pracovnom týždni a zábava bola v sobotu, ale ja sa kúpem až v nedeľu, ale tú druhú trafil. Veď už od mala nosím štvorky dioptrie. Vyzerá to byť na dobrú metódu.

Hater points

Ako vidíte, je iridógia neoceniteľný pomocník v rýchlej a spoľahlivej diagnostike chorôb. Niektorí ľudia ale od rozkoše nevedia, čo skôr, tak chodia kade-tade a vykladajú veci ako napríklad že dúhovka sa nemení v závislosti od ochorenia, lebo inak by nefungovali biometrické skenery oka, alebo vyťahujú nejaké dvojito slepené štúdie, ktoré účinnosť neukázali. Ale, pýtam sa vás dobrí ľudia, ako by mohla SLEPENÁ štúdia ukázať, že diagnostika z oka funguje? Keď pacienta zaslepia fertuškou cez oči, jasné, že sa nič nedozvedia. A dokonca dvojito slepená! Keď zaslepíme aj lekára, aj pacienta, kľudne môžu k sebe stáť chrbtom a neprídu na to. Tu to máte, priatelia, akí sú tí skeptici natvrdlí.

Záver

S veľkou radosťou teda dávam túto skvelú metódu do užitia širokej verejnosti. S potechou v srdci ju istotne privítajú aj statkári, pretože mojim bystrým pozorovacím schopnostiam neunikol ani fakt, že i domáci dobytok má vskutku oči. Dokonca i sliepočky, rybičky a prasiatka. Majitelia krtkov a slepúchov si na dobrú diagnostickú metódu budú musieť chvíľu počkať, ale ja istotne niečo vyhútam!

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján “Bajočko” Dedina

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.