Ahojte kamaráti! To som opäť ja, váš dvorný liečiteľ, Ján Dedina. Prihováram sa vám po malej prestávke spôsobenej neodkladným výsevom kalerábu a brokolice, ktoré, ako iste viete, sú nenahraditeľné plodiny v živote ktoréhokoľvek roľníka. Ale nemusíte sa obávať, mal som dostatok času na premýšľanie o úplne nových spôsoboch liečby, z ktorých jeden vám predstavím v dnešnom blogu. Je to opäť jeden z tých postupov, ktoré vyliečia úplne všetko a netreba vám k tomu takmer nič špeciálne, a už tobôž nie žiadne chemikálie.

Tento príbeh sa začal písať pri rutinnom pretŕhaní cvikly koncom mája. Viem, že cvikla je veľmi liečivá rastlina. Bodaj by nie, má farbu krvi, ktorá, ako aj malé deti vedia, je pre život nepostrádateľná. Ako každý správny roľník som podchvíľou ujedal z vedierka, kde som ukladal vytrhnuté rastliny. Po pretrhaní celého políčka mi už veru bolo aj trošku ťažko od žalúdka, ale nevenoval som tomu väčšiu pozornosť. Po príchode domov sa bolesť ešte viac stupňovala, tak som sa pokúsil stlmiť ju vypitím pohára mlieka, malého piva, hrsťou čerešní a vyprážaným syrom s hranolkami. Zarazilo ma, že tento diétny krok mi od môjho trápenia neuľavil, ba skôr práve naopak, ešte viac sa mi priťažilo. K bolesti žalúdka sa pridala aj črevná serenáda, ktorú moje črevá urputne nôtili do bezoblačnej jarnej noci.

Z driemot ma vytrhol signál z podbruška, ktorý mi vo vôbec nie neurčitých termínoch naznačil, že by bolo záhodno navštíviť kadibudku a to v dobe podľa možností čo najmenej vzdialenej od prítomnosti. Vystrelil som teda z postele tak, ako ma Perún stvoril – v pyžamovej kombinéze, ponožkami plnými cibule a kanadami na nohách – a poďho na dvor k búdke spasenia s vyrezaným srdiečkom na dverách. Nebudem drahého čitateľa trápiť detailným popisom mojich útrap, ktorým som bol podrobený. Poviem len, že dozaista som z kadibudky vytriasol všetkých pavúkov, keď sa zo mňa linuli zvuky niekde medzi nakopnutím motorky Harley Davidson, strhávaním sadrokartónu zo steny a trhaním mokrého prestieradla a podarilo sa mi trafiť rezonančnú frekvenciu búdky.

Moment osvietenia

Ako som si tak úplne vysilený kráčal späť do domu, tuho som hútal, aký liek by mi uľavil od trápenia. I zašiel som sa pozrieť do maštale, či by som voľačo nevedel zúžitkovať. Ako viackrát predtým, kĺzal som krvou podliatymi očami po okolí. Zrak mi padol na veľkú plechovku chloritanu sodného, ktorú mi minule Jožo doniesol za to, že som mu pomáhal, keď mu rodila krava, a to najmä s distribúciou vodky divákom. Jožo totižto robí vo fabrike na textil a túto vecičku tam používaju na bielenie látok, je to niečo ako Savo, a raz sa mu podarilo, dajme tomu, odmiestniť z fabriky zo 50kg chloritanu, tak to rozdával v dedine kadekomu.

Ako to funguje

Hovoril som si, že by v tom bol čert, aby to voľačo neliečilo. Keď to vie vytiahnuť farbu z látky alebo z papiera, musú to predsa vedieť aj vytiahnuť toxíny z môjho tela! Nadôvažok som tým raz polial bodliak a zahynul, takže je jasné, že to zabíja aj škodlivé organizmy. Neváhal som už ani sekundu a okamžite som si chloritan sodný rozrobil do veľkého bodkovaného pohára po dedkovi. Veľkými dúškami som prípravok nedočkavo vypil a v napätí som očakával zlepšenie môjho biedneho stavu. A zmena na seba vskutku nedala dlho čakať – povracal som sa do pol hodiny! Brucho ma rozbolelo ešte viac, ako predtým, ale keďže chloritan sodný je, ako sme si už povedali, liečivý, bolo mi hneď jasné, že toto je dobrá, ozdravná bolesť. To sa toxíny bránia nečakanému útoku všelieku. Pomyslel som si, že ja som teda musel byť poriadne chorý, keď ma to toľko bolí a šiel som si spraviť dupľu. Uvedomil som si, že toto je základ liečby MMS – neprestať za žiadnu cenu, ani keby som mal vracať krv a zvíjať sa v bolestiach. Kde by sme sa dostali, keby sme neboli pre zdravie ochotní trošku vytrpieť! Ísť k lekárovi a nechať si chorobu vyliečiť overenou metódou podloženou tou fuj-fuj vedou, to vie každý blb. Ale preliečiť si skutočnú príčinu ochorenia, to chce už odhodlanie, pevnú vôľu a nezlomný charakter!

Dôkazy

Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Janko mal včera ťažkú noc. Pojedol a popil ozajstný galimatiáš, aj keď som sa mu snažila dohovárať, aby radšej trošku zľavil, dal si pohár čistej vody a k tomu suchú hrianku alebo zemiak. Ale Janík nie, lebo že on našiel novú liečbu. Že má voľajakú liečivú látku od Joža. Tomu som sa zdráhala uveriť, lebo Jožo je náš dedinský feťák, raz sa pokúsil v absťáku šňupnúť ropuchu, ktorú prešiel nákladiak, lebo kdesi v telke videl, že juhoamerickí indiáni tam olizujú nejaké halucinogénne žaby. Nuž ale Janko nástojil, že si mám odpiť z jeho pohára, že sa mi polepší. Pravdupovediac mi nič sprvoti nebolo, ale potom ma naozaj rozbolelo brucho. Trošku som sa obávala, či sa nám nemôže voľačo stať, keď pijeme priemyselné bielidlo, ale Janko vravel, že bolesť je práve dôkaz, že to funguje. Tak povedzte, pán redaktor, vedel by niekto vyvrátiť takýto nepriestrelný dôkaz?
Jožo Pejntsnifer (miestny feťák, Horné Záptrkovce, 26) – Tak očúvaj ma sem ty pucmola. To zobereš semok chloritan, hej ňe? Rozrobíš do pohára a vylemtáš to (poznámka redakcie : lemtať niečo je to isté, ako piť niečo, len sa toho oveľa viac rozleje) čím rýchlejšie! Lebo, to ti hovorím ty tupelo, inakšie to smrknem ja! Alebo vieš čo, navaľ to sem, nanič ti to je!

Hater points

Počas predpisovania MMS som sa stretol s mnohými výtkami. Najčastejšou z nich je, že je to priemyselné bielidlo a pre človeka je silne toxické, pretože dráždi sliznice a je to silný oxidant. Iní zase povedia, že to môže ohroziť správne fungovanie štítnej žľazy. Alebo že látka používajúca sa na čistenie bazénov by sa nemala piť. Ale nič na to nedbajte! Všetko sú to zapredanci bielidlovej lobby, ktorí sa vás snažia zviesť zo správnej cesty k trvalému vyliečeniu!

Záver

Takže si to zhrňme. Priemyselné bielidlo lieči všetko. AIDS, rakovinu, choleru – na čo si len spomeniete. Na to prídeme tak, že si vezmem za hrsť rakoviny a naleme na ňu MMS. Výsledkom samozrejme je, že všetky rakovinové bunky uhynú. Síce asi aj tie normálne, ale to sa v organizme nemôže stať, pretože MMS po vypití vie, ktoré bunky má zabíjať a ktoré nie. A vie to tak, že, zbiera informácie o mieste ochorenia z narušení nášho čakrového riečisťa. Takže bieleniu, zdar, kamaráti!

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján “Biely pažerák” Dedina

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

One Reply to “Receptár Jána Dedinu – MMS”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.