Ahojte kamaráti! Nedávno som vyhútal prevratnú liečebnú metódu o ktorú sa s vami podelím v tomto blogu. Tentokrát to ale nebude nič pre slabých duchom alebo s pokuľhávajúcim odhodlaním. Dnes bude treba zobrať všetku odvahu do hrsti a neústupne vykročiť v ústrety vyliečeniu. Na rozdiel od liečby pomocou MMS, o ktorej som vám porozprával minule a ktorá prakticky balansuje na hrane zákona (kvôli sprostej farmakolobby, ktorá nám nechce dovoliť piť priemyselné bielidlo a tak sa navždy vymaniť spod vplyvu mafie v bielych plášťoch), pri získavaní potrebných predmetov na túto liečbu zákon určite porušíme. Ale len troška. Sľubujem.

Ako obvykle vám rozpoviem, čo predchádzalo vynájdeniu tejto liečby. Pamätám si to ako keby to bolo včera, bolo to dnes dopoludnia. Boli sme s mamkou na cintoríne zapáliť na otcovom hrobe sviečku. Mimochodom, lokálny hrobár je neskutočný grobian. Také slová, aké používal v prítomnosti dámy, to je neuveriteľné, a to všetko kvôli takej volovine! Každému sa môže predsa stať, že prejde kombajnom pár desiatok hrobov neznámych sovietskych vojakov, netrebalo sa hneď uchyľovať k oplzlostiam!

Ale nie o tom som chcel, aj keď ma riadne napaprčil. Všimol som si, že na okolitých hrobových miestach bolo pozapaľovaných veľa sviečok. Niektoré sotva sliepňali, iné horeli plameňom odhodlaného veriaceho v chemtrails. Rozjímajúc nad otcovým rovom som si uvedomil, akú očistnú silu v sebe plameň skrýva. Vedeli to už aj inkvizítori – že jedine ohňom sa dá pomôcť utrápenej duši čarodejnice (jasné, že niekedy ich len tak hodili do jazera ale to nie je dôležité). Zaraz som začal špekulovať, ako by som mohol vo svojej liečiteľskej praxi skrotiť detoxikačný účinok ohňa bez nutnosti upaľovania klientov. Nie žeby sa mi tá vidina totálnej, úplnej a až do smrti trvajúcej detoxikácie nepozdávala, ale mám trošku obavy, že keby som takto detoxikoval svojich pacientov, nemal by odo mňa už kto nakupovať liečivá a doplnky výživy, a táto predstava mi veľmi nevonia.

Ako to funguje

Opäť som mal niekoľko štartovacích predpokladov, ktoré som už naznačil vyššie. Prvý je, že chcem použiť oheň a druhý zase, že nechcem pacientov upaľovať. Pravdepodobne ani trošku, lebo ľudia sú zbabelci a keby som ich zavesil za ruky zo stropu a prechádzal im zapálenou fakľou pod chodidlami, isto by nevydržali ani blbých 20 sedení (visení). V mysli som sa vrátil na cintorín. Sviečky, to je ono – osvietilo ma. Môj prvý nápad bol vložiť si sviečku pod pazuchu ako teplomer, ale ten som zavrhol, pretože príliš pripomína odpornú západnú medicínu. Potom som sa zapýril pri spomienke, ako mi raz pani doktorka dávala rektálny teplomer. Toto veru do slušnej spoločnosti nepatrí. Na internete som sa raz dočítal, že ženy majú ešte jeden otvor navyše oproti mužom, ale moja liečba musí byť univerzálna, takže toto je tiež slepá ulička. Podíval som sa na seba do zrkadla a zrak mi padol na nos a ústa. Zaradoval som sa a okamžite som si vložil zapálenu sviečku do nosa. Takmer okamžite som zacítil smrad spaľovaných toxínov. Takýto rýchly účinok som veru nečakal! Netrvalo však dlho a uvedomil som si, že ten smrad nie sú len toxíny, ale tiež horiace chlpy v nose. Už značne mrzutý som radšej sviečku presunul do pusy, takže to trošku vyzeralo, ako keby som fajčil cigaretu. Pousmial som sa, ale v tom mi náhle trebalo kýchnuť a horiaca sviečka mi zabehla, spálila podnebie a pri kýchnutí mi vyletela z úst a takmer podpálila stodolu.
Bol som už hrozne smutný, ale potom som na to konečne prišiel. Ľahol som si na bok a sviečku pohodlne zapichol do ucha. s týmto riešením som bol nadmieru spokojný a vedel som, že teraz som trafil jackpot. Oheň ma vôbec nepálil, kýchať sa tiež dalo, aj keď len opatrne, a vyzeralo to dostatočne zvláštne, aby si to nikto nespájal so západnou medicínou.
Takže je to jasné – sviečka v uchu teplom vyťahuje toxíny z tela a tie postupne spaľuje. O tom, že v uchu máme nahromadené toxíny, snáď nikto nepochybuje. Ukladajú sa nám tam zo všetkých tých jedovatých rečí, ktoré počúvame od zlomyseľných ľudí.

Aké sviečky sú najúčinnejšie

Tu prichádza to, pred čím som vás varoval v úvode článku. Iste, môžte použiť aj sviečku, ktorá vám ostala z torty po oslave narodenín, ale úplne najúčinnejšie sú práve tie z cintorína. Dôvodom je, že zachytávajú unikajúcu životnú silu zo zosnulých a preto účinkujú lepšie. Úplne najideálnejšie sú pozbierané o polnoci, čo ale znamená, že sa na cintorín musíte vlúpať. Ale keď vás prichytia, odo mňa to neviete, dobre?!

Dôkazy

Gvendolína Dedinová (dojička, Horné Záptrkovce, 53) – Len veľmi nerada vidím, keď sa Janko hrá s ohňom. Už ako malý kradol otcovi zapaľovač a pokúšal sa podpáliť svoju izbičku. S rastúcim znepokojením som sledovala, kde všade si Janko prikladá tú sviečku, ktorú ukradol z cintorína. Po chvíli rozradostený pribehol a nútil ma takisto podstúpiť túto liečbu. Naveľa som privolila a musím vám povedať, celkom príjemné to bolo. Pol hodinku som si poležala a potom mi Janík ukázal taký prášok, ktorý sa pod sviečkou nazbieral. Tvrdil, že to sú spopolnené toxíny, čiže je jasné, že niečo na tom musí byť!
Leandra Uchomazová (operátorka výroby v závode na výrobu sviečok, Svätý Peter, 22) – My v našej fabrike na sviečky veríme, že vosk má magickú silu. Už od nepamäti ho vyrábali včely a vieme, že včeličky sú veľmi užitočné. Vôbec ma preto neprekvapuje, že pôsobí na ľudské telo takto ozdravne a som veľmi pyšná na to, že i ja môžem priložiť ruku k tomuto dielu, aj keď len tým, že strihám knôty na potrebnú dĺžku.

Hater points

Chcel by som vás varovať, čo budete poslúchať od tých zabednených skeptikov. Určite sa vytasia tým, že ten popolček, ktorý po terapii ostane, nie sú ani toxíny, ani ušný maz, ale len popol zo sviečky. Alebo vám pošlú linku na nejakú hlúpu štúdiu, ktorá neukázala žiaden efekt. Ale my vieme lepšie ako oni, nám netreba štúdie, nám stačí vedieť, že čosi funguje!

Záver

Nezabúdajte, že ušné sviečku sú len jednou z mnohých zbraní vo vašom repertoári alternatívnych liečiteľských postupov. Samozrejme vieme, že každý z týchto postupov lieči všetko, ale predsa len je lepšie ich kombinovať, pretože tak sa ich sila násobí a vesmírne energie budú vašim telom prúdiť harmonickejšie a budete vyrovnanejší ľudia.

S pozdravom a jačmeňom ostáva navždy váš,
Ján “Horiace Ucho” Dedina

Ďalšie čítanie : Ušné sviečky

Author: Ján Dedina

Som pohodový junák (29, nezadaný, keď si pekná baba a vyznáš sa do traktorov, napíš mi správu) z Horných Záprtkoviec, ktorý sa zaoberá ľudovým liečiteľstvom. Medzi široký repertoár mojich schopností patrí liečenie energiou, vyrovnávanie čakier, riedenie čistej vody väčším množstvom čistej vody a orba poľa. Raz som dokonca videl sojku a pomohol miestnemu horárovi vytiahnuť trabant z priekopy, keď sa vracal z lovu, na ktorom sa v žiadnom prípade nepil alkohol. Môj najväčší liečiteľský úspech bol, ked som susedinej kravičke Citróne uľavil od nadúvania podaním špeciálnej bylinkovej zmesi. Našťastie sa suseda na mňa veľmi nehnevela, lebo hovorila, že aj tak ju už chceli utratiť. Čítajte viac od Jana

One Reply to “Receptár Jána Dedinu – Ušné sviečky”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.