Chcel by som vám porozprávať o revolučnej liečebnej technike, ktorú poznali už starovekí Slovania a teraz ju opäť objavili výskumníci v odľahlých častiach Sibíru. Ľudia, ktorí tam žijú, prakticky nepoznajú choroby ako rakovina, AIDS, malomocenstvo či flatulenciu, bežne sa dožívajú hrozne veľa rokov, ich ženy rodia deti ako na bežiacom páse a násilie tam takmer neexistuje. Aká je táto metóda, ktorú môže praktikovať úplne každý a nezaberá takmer žiaden čas? Je to Sunmooning®™.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché, vhodné aj pre tehotné alebo dojčiace ženy ako aj pre mužov s pivným bruchom. Pôvodne sa táto technika volala солнце-задница a je to vylepšená verzia už známeho Sungazingu – s tým rozdielom, že Sunmooning®™ vám v žiadnom prípade nemôže poškodiť oči. Sunmooning®™ síce operuje na princípoch Sungazingu, teda príjmania slnečnej energie priamo do tela, ale z opačného konca, alebo per rectum kde sa využiva citlivá koža okolo zvierača, čím je energia absorbovaná priamo do čakrového obehu a telo s ňou vie okamžite pracovať, kdežto pri vstrebávaní očami je rýchlosť vstrebávania tejto energia brzdená očným bielkom.

Aké má výhody Sunmooning®™ oproti Sungazingu?

Okrem už spomínaných výhod – nehrozí poškodenie očí a energia je príjmaná priamo do čakrového riečisťa – tu patrí napríklad možnosť vykonávať plenie záhonu a Sunmooning®™ odrazu. Z kozmetických výhod je to nachytanie krásneho bronzu na koži, ktorá pokrýva sedací sval. Vedecký tím z Dušanbe pod taktovkou Dr. Vogelraucha ďalej dokázal, že ľudia pestujúci Sunmooning®™ majú v krvi viac vitamínu D, ako Inuiti z Grónska.

Čo všetko Sunmooning®™ lieči?

Tak predovšetkým úplne všetky civilizačné choroby :

 • Rakovina
 • AIDS
 • Tuberkulóza
 • Ploché nohy
 • Flatulencia
 • a mnohé iné

Pôsobí preventívne aj pri nasledovných problémoch :

 • Zápal slepého čreva
 • Alergie na zelenú farbu
 • Nadmerné ochlpenie ušného bolca
 • Trizómia 21. chromozómu
 • Urieknutie

Na toto všetko stačí pestovať Sunmooning®™ len 10 minút denne! Toľko času si na udržiavanie zdravia musí nájsť každý z nás!

Čo nám ešte treba, keď chceme začať pestovať Sunmooning®™?

Pseudocast vám ponúka skvelý katalyzačný krém Glancprdel®™ vyrobený na čisto prírodnej báze bez chemických látok. Tento krém ďalej urýchľuje spracovávanie slnečnej energie a môžte si ho u nás objednať už dnes iba za 49,99€! Dbajte o svoje zdravie a myslite aj na svoje deti!

Dôkazy

Piškotka (28), Lopušné Pažitie : Odkedy ja a moja rodina pestujeme Sunmooning®™, vyliečili sme sa z alergie!
Prokop (56), Dolná Máriková : Sunmooning®™ mi prinavrátil cit pri háčkovaní!
Gustína (12), Luník 9, Košice : Dyg kukaj tam more hliník!

 • Spoiler

  Disclaimer

  Nechcel som to tu pôvodne písať, ale viem, akí môžu byť ľudia blbí, takže : nič také, ako Sunmooning®™ neexistuje, vymyslel som si to práve tu a teraz, jediné, k čomu vám to pomôže je opálený zadok. Pre chudobnejších duchom : ak sa rozhodnete predsa len Sunmooning®™ pestovať, nezabudnite nahrať fotografickú dokumentáciu na svoj Facebook, aby všetci vedeli, že ste blbí ako vagón korčulí (a dobre sa pri tom zasmiali).

Author: osirisko

Osiris sa spolupodieľa na tvorbe Pseudocastu a prispieva do Pseudocast blogu. Väčšina postov na stránke sú jeho dielo (samozrejme okrem jOin3rových článkov). V súčasnosti pracuje v Brne ako databázový administrátor pre istú nadnárodnú korporáciu. Vo voľnom čase si rád pozrie online prednášky z rôznych prestížnych univerzít (cez rôzne projekty ako napríklad Coursera alebo VentureLab), lepí si modely lietadielok alebo športuje (najmä posilňovanie a kickbox). V minulosti zvykol tráviť nie zanedbateľný čas hraním počítačových hier, ale dnes už na to nemá toľko priestoru ako kedysi. Čítajte viac od Osirisa

8 Replies to “Sunmooning®™

 1. nebude stacit ked fotodokumentaciu budu davat len zeny?
  trosko ma to desi aj tak, byvam v panalaku a chodim casto na balkon, kolko ludi v BA to uz praktizuje?
  mam vyhlad na 147 balkonov (s dalehohladom na 198) a fakt by som bol nerad keby som odteraz videl vsade len same rite.
  PS: Ferimu to pomohlo?

  1. zeny su pravdaze preferovane, obzvlast stihle, vek 18-22, 90-60-90, brunetky, bohate.

   zialbohu feri je jediny pripad, kde ani sunmooning nic nezmoze – kvoli mohutnemu ochlpeniu pozadia sa slnecne luce nemozu predrat tam, kam treba =(

  1. Glancprdel®™ ma v sebe zabudovane vytazky z istej rastliny z amazonskeho pralesa, ktoru domorodi indiani pouzivaju na potlacenie alergie na slnko, cize po zakupeni Glancprdel®™ moze slnecnu energiu bez obav vstrebavat aj clovek, u ktoreho mafia v bielych plastoch diagnostikova alergiu na slnko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.